HİZMETLERİMİZ

IMPERIAL DENİZCİLİK deneyimli saha kadrosuyla projelerin ihtiyaçlarına göre koordinasyon sağlanıp üretim, satın alma, kablolama bağlantı ve devreye alma işlemleri firmamızın sorumluluğu altında klas kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

IMPERIAL DENİZCİLİK olarak 7/24 fiyat avantajı ile bütün Türk limanlarında, yüzer durumda, açıkta, demirleme sahalarında, tersanelerde havuzlama ve iskele tamirleri de dâhil tamir, bakım, yenileme ve inceleme hizmetleri vermekteyiz.

Gemi Tamiri Yönetim Hizmetleri

Müşterilerimize Türkiye’de rutin bakım ve/veya tamir ihtiyaçlarının yanı sıra en karmaşık hasar tamirleri için anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Ek olarak Türkiye’de yoğun sac ve çelik tamirleri – yenileme veya acil tamir işleri gerçekleştirmekteyiz.

Armatör temsilcilerinin talepleri doğrultusunda havuzlanacak gemilerin tamir ve bakım işlerinin planlanmasını, organizasyonunu ve süreç yönetimini gerçekleştirmekteyiz. Elektrik bakım onarım Arıza PLC otomasyon Kablolama (Sac tamir/yenileme işleri, boru yenileme işleri, donatım işleri, raspa ve boya uygulamaları, şaft ve pervane söküm/bakım işleri, pompa bakım/yenileme işleri, valf bakımları, ana ve yardımcı makinaların bakım işleri, kazan temizleme işleri, elektrik işleri, izolasyon işleri, eşanjör temizlik/tamir işleri, seyir cihazları bakımları, güvenlik malzemelerinin bakımları, vb.)

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir