TAMİR DÖNÜŞÜM
IMPERIAL DENİZCİLİK DÖNÜŞÜM

DÖNÜŞÜM

Kuru kargo ya da konteyner tipi gemilerin birçoğu hayvan gemisi ya da çimento gemisine dönüştürülmektedir. Dönüşüm işlemleri sırasında tüm tasarım, mühendislik, üretim, denetim, satın alma, kablolama, bağlantı ve test adımları şirketimiz sorumluluğu altında yapılmaktadır. Bu işlemler gerçekleştirilirken klas kuralları, AMSA kuralları, İrlanda kuralları ve ilgili diğer tüm kurallar dikkate alınarak işlem gerçekleştirilmektedir.

TAMİR DÖNÜŞÜM
IMPERIAL DENİZCİLİK BAKIM ve TAMİR

BAKIM VE TAMİR

Elektrik sorunları için servis verilir, ana pano, ısıtıcı, yangın alarmı, otomasyon sistemleri gibi sorunlarda bakım ve tamir hizmeti verilmektedir. Alternatör ve motor bakımı gerçekleştirilir. Alternatör ve motorlar bulunduğu yerden sökülüp atölyeye taşınır, mekanik kontrol ve tamir gerçekleştirilir, dinamik dengeleme işlemleri gerçekleştirilir, çevreye kötü etki etmeden kimyasallar kullanılarak temizleme yapılır, vernikleme yapılır.

TAMİR DÖNÜŞÜM
IMPERIAL DENİZCİLİK TEST ve KALİBRASYON

TEST ve KALİBRASYON

IMPERIAL DENİZCİLİK, gemilerin elektrik donanımları için gerekli ölçümleri, test ve kalibrasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aşağıda yaptığımız işlemlerin listesini görebilirsiniz. Laboratuvar koşullarında şalter testleri, Özellikle yeni inşa projeleri için su tipi yük bankası ile yük testi, İzolasyon testi, Yüksek gerilim testi, Termal kontrol, Titreşim ölçümleri, Voltmetre, ampermetre gibi ölçüm cihazlarının kalibrasyonu, Sintine suyu arıtma ve yağlı su […]

// HİZMETLERİMİZ

TALEPLERİNİZİ KARŞILAYACAK HİZMETLERİMİZ

Gemi Tamir ve Bakımı
Gemi Tamir ve Bakımı

Yıllardır başarılı çalışmalar neticesinde edindiğimiz tecrübelerle bakım ve onarım konusunda iddialı bir konuma gelmiştir. Ekibimiz rutin gemi tamir-bakımlarından full gemi overhauluna kadar her boyutta bakım-onarım-tamir işlerini başarıyla sürdürmektedir.

Elektrik & Elektronik
Elektrik & Elektronik

Alanında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda mühendislik hizmeti vermekteyiz.

Yat Tamir ve Bakımı
Yat Tamir ve Bakımı

Herhangi bir arızanız oluştuğunda bizleri arayarak arızanın kaynağı hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.Arızayı çözemediğiniz taktirde talebiniz dahilinde deneyimli teknik personellerimiz tarafından arızaya en kısa sürede müdahale edilir.

7 / 24 Yedek Parça
7 / 24 Yedek Parça

IMPERIAL DENİZCİLİK her türlü marka ve model motorlar için 7 gün 24 saat yedek parça tedarik hizmetimiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği

IMPERIAL DENİZCİLİK “Önce İnsan ve Güvenlik” prensibimiz, kazaları meslek hastalıklarını olağandışı yaralanma ve sağlık bozulmalarını baştan önleme, sürekli iyileştirme, tüm faaliyet süreçlerimizin yönetimi bazında çalışmalarımızın temelidir.

Kablo Yolu ve Bağlantı
Kablo Yolu ve Bağlantı

Farklı kategorilerde ki data kablolarının yüksek standartlarda bağlantı, kablo yolu ve kablolama işlemi.