ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK GENEL ALARM

GENEL ALARM

Genel alarm sistemi gerçekleştirilirken isteğe bağlı olarak dört farklı sinyal türü ve giriş gerilim seviyesi seçilebilmektedir. Sistemde hata uyarısı mevcuttur. Göstergelerde LED kullanılmıştır. Sistemler PLC bazlı olabilmektedir. Sistem özellikleri; Yangın alarm girişi, Genel alarm girişi, 115 dB siren, Düdük çıkışı ve alarm sistem çıkışıdır.

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK IŞIK KOLON SİSTEMLERİ

IŞIK KOLON SİSTEMLERİ

Işık kolon sistemleri; özelleştirilmiş sembol seçimi, 1’den 9’a kadar Coloumb seçimi yapılabilmektedir. Gemilerdeki elektrik kesintisi durumlarında uyarı için 120 dB ses seviyesi, otomasyon sistemleri için yine 120dB ses seviyesi seçeneği vardır. 3 farklı renk grubu seçilebilmektedir. Sipariş işlemleri sırasında giriş gerilimi seviyesi belirtilmelidir. Birden fazla ünite bağlanabilir. İsteğe bağlı olarak özel çözümler üretilebilmektedir.

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK OTOMASYON

OTOMASYON SİSTEMİ

Otomasyon sistemi, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda SCADA sistemleri tasarlanabilmektedir. 500 gtn altındaki gemiler için alarm monitoring sistemleri tasarlanabilmektedir. Canlı balık taşıyan gemiler için fan izleme sistemleri tasarımı gerçekleştirilebilmektedir. Yatlar için kontrol sistemleri, vana, MSB, pompalar ve alarmlar tasarlanmaktadır. 8 girişten 624 girişe kadar; galvaniz korumalı I/O modülleri, dağılmış I/O modülleri, vinç otomasyon sistemleri gerçekleştirilebilir.

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK BOW

BOW THRUSTER SİSTEMİ VE KONTROL PANELLERİ

Bow Thruster sistemi ve kontrol panelleri, klas gereksinimi olsun ya da olmasın her kontrol gerilim seviyesi için üretim gerçekleştirilebilmektedir. Sertifikalı kontrol cihazı VACON denetleyicisi, iklim kontrol dolapları kullanılmaktadır. Tüm bu sistem tasarımı gerçekleştirilirken düşük harmonik bozulmalar göz önünde bulundurulur ve üretim buna göre gerçekleştirilir. Konsol paneli tasarımı kullanıcı dostu ve isteğe göre programlanabilirdir, bu sistemler […]

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK MOTOR KONTROL ODASI VE STARTER PANELLERİ

MOTOR KONTROL ODASI VE STARTER PANELLERİ

Motor kontrol odası ve starter panelleri, 690V gerilime kadar motorlar, direkt, yıldız üçgen, soft starter, frekans dönüştürücü ve oto trafo ile oto start ya da uzaktan başlatma komutu ile çalıştırılabilirler. Verimlilik modu seçimi, talebe göre çalışma fonksiyonları, isteğe göre çekmeceli şasi tasarımı, dış ve iç hata göstergesi, uzaktan kumanda fırsatları, kısa devre ve aşırı akım […]

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK DÜMEN VE MAKİNA KONTROL ODASI

DÜMEN VE MAKİNA KONTROL ODASI

Dümen ve Makina kontrol odası, gemilerin her türlü konsol tasarımı özel isteklere bağlı olarak yapılabilmektedir. 2 mm galvanizli sac kullanılmaktadır. Cihaz yerleri kolay erişilebilirdir. İyi markalanmış bir terminal dizayn edilmiştir ve iç aydınlatması mevcuttur. Büyük bir renk skalasından alternatifleri seçmek mümkündür. IP 22 koruma sınıfı vardır.

ÜRETİM
IMPERIAL DENİZCİLİK ANA PANO

ANA PANO

Ana pano, projenin gereksinimlerine göre tam otomatik ya da manuel olabilir.1000V’a kadar gerilim genlikli, genel koruma, yüke bağlı olarak start-stop, yük atma, otomatik senkronizasyon, yük paylaşımı, karatma başlangıcı, KVAR paylaşımı özellikleri ile gerçekleştirilebilir. Kesiciden kablo bağına kadar sertifikalıdır. Generatörlerin farklı kombinsyonları için farklı çözümler üretilebilmektedir. PTO ve PTI çalışmaları, değişken devir şaft alternatör sistemi, kişiye […]

// HİZMETLERİMİZ

TALEPLERİNİZİ KARŞILAYACAK HİZMETLERİMİZ

Gemi Tamir ve Bakımı
Gemi Tamir ve Bakımı

Yıllardır başarılı çalışmalar neticesinde edindiğimiz tecrübelerle bakım ve onarım konusunda iddialı bir konuma gelmiştir. Ekibimiz rutin gemi tamir-bakımlarından full gemi overhauluna kadar her boyutta bakım-onarım-tamir işlerini başarıyla sürdürmektedir.

Elektrik & Elektronik
Elektrik & Elektronik

Alanında uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda mühendislik hizmeti vermekteyiz.

Yat Tamir ve Bakımı
Yat Tamir ve Bakımı

Herhangi bir arızanız oluştuğunda bizleri arayarak arızanın kaynağı hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.Arızayı çözemediğiniz taktirde talebiniz dahilinde deneyimli teknik personellerimiz tarafından arızaya en kısa sürede müdahale edilir.

7 / 24 Yedek Parça
7 / 24 Yedek Parça

IMPERIAL DENİZCİLİK her türlü marka ve model motorlar için 7 gün 24 saat yedek parça tedarik hizmetimiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği

IMPERIAL DENİZCİLİK “Önce İnsan ve Güvenlik” prensibimiz, kazaları meslek hastalıklarını olağandışı yaralanma ve sağlık bozulmalarını baştan önleme, sürekli iyileştirme, tüm faaliyet süreçlerimizin yönetimi bazında çalışmalarımızın temelidir.

Kablo Yolu ve Bağlantı
Kablo Yolu ve Bağlantı

Farklı kategorilerde ki data kablolarının yüksek standartlarda bağlantı, kablo yolu ve kablolama işlemi.